© Powered by SiteSpirit

 

Een van de mooiste en meest spectaculaire treinritten van Zuid-Amerika is de Trein naar de Wolken. Na langdurig onderhoud gaat de trein vanaf begin augustus weer rijden. Met zijn 21 tunnels, 13 viaducten, 29 bruggen en 2 zigzaggen (wanneer de trein afwisselend naar voor en naar achter rijdt om te stijgen en terrein te winnen) vormt de route een indrukwekkend geheel.

De trein vertrekt elke woensdag, vrijdag en zondag voor de 400 kilometer lange rondtrip in het Noorden van Argentinië, tussen Salta en het viaduct van La Polvorilla. Tijdens onze reizen naar Argentinië kunt u mee reizen naar de wolken. Vámonos kan een treinkaartje voor u rerserveren.

Alvast een voorproefje? Bekijk hier een filmpje over deze prachtige treinreis.

trein door de wolken.jpg

Amazone Caraiben ArabischeWereld ArabischeWereld2 OostelijkAfrika ZuidelijkAfrika CentraalAzie Andeslanden MiddenAmerika ZuidoostAzie ArabischeWereld ArabischeWereld2 ZuidoostAzie CentraalAzie OostelijkAfrika ZuidelijkAfrika Amazone Andeslanden MiddenAmerika Caraiben
  • Arabische Wereld

  • Arabische Wereld

  • Zuidoost Azie

  • Azie

  • Oostelijk Afrika

  • Zuidelijk Afrika

  • Amazone tot Antarctica

  • Andeslanden

  • Midden-Amerika

  • Caraiben


logo.png