Boek met onze 4 zekerheden

Abel Tasman Kayak/Walking Tour

Tijdens deze actieve dagtocht van ongeveer 7 uur ontdek je de prachtige kustlijn van Kaiteriteri per kajak en te voet. Je start met een begeleide kajaktocht langs de baaien en stranden van het nationale park, met onderweg een korte pauze op een goudkleurig zandstrand. Rond 12.00 uur keer je terug naar Kaiteriteri, waar je tijd hebt om te lunchen op het strand of in een nabijgelegen café.

In de middag verruil je de kajak voor wandelschoenen. Om 13.00 uur stap je aan boord van een boot naar Anchorage Beach. Vanaf hier maak je een ontspannen wandeling naar Te Pukatea Bay, of kies je voor de langere route via de Pitt Head Loop Track. Afhankelijk van de gekozen route duurt de wandeling ongeveer 45 minuten tot 1,5 uur.

Aan het einde van de middag vaar je vanaf Anchorage terug naar Kaiteriteri, waar je rond 16.15 uur of 18.00 uur aankomt, afhankelijk van je planning.

Wat mee te nemen: handdoek, hoed, zonnebrandcrème, warme trui (bij voorkeur thermokleding), windjack, zwemkleding, extra kleding, wandelschoenen en een eigen lunch (tenzij vooraf besteld).

Let op: de route kan worden aangepast als de omstandigheden daarom vragen.
Duur: circa 7 uur en 15 minuten.

Rondreis Nieuw Zeeland Abel Tasman National Park