Pousada Bicho Preguiça
Categorie A/B
Pousada Bicho Preguiça is een kleinschalige, rustig gelegen pousada, net buiten het centrum van Pipa. De sfeer is laid-back en groen, met een tropische tuin waar je meteen tot rust komt. Het voelt persoonlijk en ongedwongen, precies wat je zoekt na een dag onderweg.
Je verblijft in eenvoudige maar comfortabele kamers met airco en een eigen badkamer. Er is een zwembad om even af te koelen, een gezamenlijke lounge en ’s ochtends staat er een vers ontbijt voor je klaar.
Vanaf de pousada loop je zo richting strand of het centrum van Pipa. In het dorp vind je restaurants, gezellige cafés en barretjes en kleine winkeltjes. In de omgeving kun je surfen, dolfijnen spotten of een buggytour maken langs de kliffen en stranden.


