Notice: Undefined property: WP_Error::$slug in /home/ploi/www.vamonos.nl/public/assets/plugins/vamonos-website-plugin/src/App/WebsiteObjects.php on line 96

Notice: Undefined property: WP_Error::$slug in /home/ploi/www.vamonos.nl/public/assets/plugins/vamonos-website-plugin/src/App/WebsiteObjects.php on line 96

Notice: Undefined property: WP_Error::$slug in /home/ploi/www.vamonos.nl/public/assets/plugins/vamonos-website-plugin/src/App/WebsiteObjects.php on line 96
Boek met onze 4 zekerheden

Vanaf € 2449,-

Offerte aanvragen


Notice: Undefined property: WP_Error::$slug in /home/ploi/www.vamonos.nl/public/assets/plugins/vamonos-website-plugin/src/App/WebsiteObjects.php on line 96

21 dagen: West Canada Compleet

  • Gletsjermeren
  • Warmwaterbronnen
  • Wijn drinken in de Okanagan Valley

 
Canada is een prachtig en veelzijdig land. Deze reis per huurauto brengt je naar dé hoogtepunten op het vaste land van West-Canada. Je krijgt een indruk van de prachtige natuur van Canada met als hoogtepunt de Canadian Rockies. Onderweg is de kans groot dat je wilde dieren tegenkomt!

Je begint én eindigt deze reis in de bruisende stad Vancouver. Breng een bezoek aan de Public Market op Granville Island, struin door de hippe wijk Gastown of maak een fietstocht door het Stanley Park.

Na het ophalen van de huurauto ga je naar het dorpje Harrison Hot Springs, dat zijn naam te danken heeft aan de warmwaterbronnen die in de omgeving liggen. Je vervolgt de reis naar de Okangan Valley, dat bekend is vanwege zijn wijngebied. Wijnliefhebbers kunnen hier genieten van een wijnproeverij of een leuke wijntour.

Via de West Kootenays rijd je richting de Canadian Rockies. Je bezoekt de bekende nationale parken Yoho, Banff en Jasper. Deze parken staan naast de hoge bergtoppen bekend om de prachtige blauwe meren. Er zijn talloze wandelpaden te vinden en met een beetje geluk spot je hier wilde dieren zoals beren.

De volgende stop van deze reis is Clearwater, de perfecte uitvalsbasis is voor het Wells Gray Provincial Park, ook wel het 'Waterfall Park' genoemd. Via dé wintersportbestemming van West-Canada, Whistler, rijd je terug naar Vancouver.

  • Programma
  • Route & Hotels
  • Impressie
  • Prijs
  • Klantenervaringen
  • Offerte

Dag 1-2 Vancouver

Vlucht van Amsterdam naar Vancouver.
Transfer van de luchthaven naar je hotel.

Vancouver ligt aan de Straat van Georgia, een deelzee van de Stille Oceaan en kent door de relatief nabije ligging een groot Aziatisch bevolkingsdeel. Een populair vervoermiddel is de Sky Train die alle delen van Vancouver met elkaar verbindt. Maak in de lente of zomer een tochtje per watertaxi. Bijvoorbeeld naar Granville Island, een klein schiereiland vooral bekend om de Granville Public Market. Op deze markt zijn vele versproducten, internationale gerechten, sieraden en kunst te koop.
Het historische Gastown is door zijn hippe karakter, vele gezellige restaurants en leuke winkeltjes de populairste wijk van Vancouver. In het centrum van Gastown staat een van de weinige, nog werkende stoomklokken ter wereld.
Huur een fiets en maak een tocht door het enorme Stanley Park met onderweg geweldige uitzichten over de skyline van Vancouver, de bergen en het water, waar van alles gebeurt. Stap af bij een van de strandjes en zie met wat geluk de vliegende vissen in de baai opspringen. Of neem een kijkje bij de haven van Vancouver waar heel regelmatig de typisch Canadese watervliegtuigen opstijgen en landen. Buiten het centrum van Vancouver, maar makkelijk te bereiken met de SkyTrain ligt Richmond met van mei tot en met oktober de populaire Richmond Night Market. Geniet hier op vrijdag, zaterdag en zondag van de aangeboden verscheidenheid aan street food en andere bijzondere en kleurrijke gerechten.


Notice: Undefined property: WP_Error::$slug in /home/ploi/www.vamonos.nl/public/assets/plugins/vamonos-website-plugin/src/App/WebsiteObjects.php on line 96

Dag 3-4 Harrison Hot Springs

Autorit Vancouver – Harrison Hot Springs: 130 km; ca. 1,5 uur
Vandaag haal je de huurauto op bij het verhuurkantoor in Vancouver.

Gelegen tussen de bergen en het Harrison Lake ligt Harrison Hot Springs, dat zijn naam te danken heeft aan de heetwaterbronnen in de omgeving. Harrison Lake is een van de grootste meren van zuid-Canada en zeer geschikt voor alle mogelijke watersporten. Vooral aan het eind van de middag is Harrison Beach de perfecte lokatie. Voordat de zon achter de bergen verdwijnt geniet je hier van een kleurrijk uitzicht over het meer. Ten noorden van Harrison Hot Springs ligt het Sasquatch Provincial Park; een groot park met prachtige meren waaronder Deer Lake en Hicks Lake. Huur hier een bootje, het is erg de moeite waard om het meer en omgeving van die kant te bekijken.

Dag 5-6 Vernon/ Okanagan Valley

Autorit Harrison Hot Springs – Vernon: 355 km; ca. 3 uur, 45 min

Het klimaat en de geschikte bodemomstandigheden van de Okanagan Valley lenen zich uitstekend voor de wijnbouw. Voor de liefhebbers en geinteresseerden zijn een van de vele wijnproeverijen of tours door het gebied een aanrader. Hier ligt het grote Okanagan Lake met talloze watersport mogelijkheden als waterfietsen, kajakken of kanoën. Ook zijn er leuke wandelroutes rondom het meer. Opvallend in het Myra Canyon Park is de oude spoorweg die hier dwars doorheen loopt. In dit park zijn vele wandelroutes en goede fietspaden aangelegd.

Dag 7-8 Nelson/ West Kootenays

Autorit Vernon – Nelson: 340 km; ca.  4,5 uur

Samen met de aangrenzende parken Banff en Jasper, staat Kootenay National Park op de Werelderfgoedlijst van de Unesco. De West Kootenays bestaan voornamelijk uit dichte bossen, meren en besneeuwde bergtoppen. Op de oevers van de vele meren, gevoed door de aanwezige gletsjers, liggen kleine dorpjes, zoals Nelson, een voormalig mijnbouwdorp aan het Kootenay Lake. Rij dan ook even langs charmante dorpjes als Rossland, Nakusp en Kaslo. Ontspannen doe je hier in een van de vele natuurlijke warmwaterbronnen, of misschien zelfs in het luxe wellnessresort Radium Hot Springs. 

Dag 9-10 Revelstoke

Autorit Nelson – Revelstoke: 250 km; ca. 3,5 uur

Revelstoke National Park is een park met grote contrasten. Wat je zeker moet doen is een rit over de Meadows in the Sky Parkway naar de top van Mount Revelstoke (1920 m) en het Balsam Lake. Tijdens deze rit zie je prachtige valleien, regenwouden en bergen met besneeuwde toppen. De weg kent meerdere uitkijkpunten en er is een aantal wandelroutes op de top. In het National Park ligt ook de Revelstoke Dam, een van de grootste energiebronnen van British Columbia. De dam voorziet zo’n 750.000 huishoudens van stroom

Dag 11 Golden/ Yoho National Park

Autorit Revelstoke – Golden: 150 km; ca. 1 uur en 45 min

Door de ligging aan de woeste Kicking Horse River en de rustige Columbia River is het historische plaatsje Golden een van de beste plekken in Canada om te raften. Het gebied rondom Golden is populair door de vele mogelijkheden om te wandelen, te klimmen, te mountainbiken en alle mogelijke wintersporten. Het Kicking Horse Mountain Resort in Golden heeft de hoogste gondelbaan van de provincie British Columbia (u gaat naar 2450 meter).
Golden is ook de uitvalsbasis voor het Yoho National Park. De naam van het park komt uit de inheemse taal Cree en betekent ontzag en verwondering. Waarom die naam wordt al meteen duidelijk. Bezoek zeker het smaragdgroene Emerald Lake en maak een wandeling naar de voet van de Takakkaw watervallen, de op een na hoogste van Canada. Met een gids kun je een fantastische hike maken naar de Burgess Shale, een stuk oceanisch gesteente waar de prehistorische fossielen u letterlijk omringen. In het Yoho National Park zelf leven grizzlyberen, herten, elanden, berggeiten en 180 verschillende vogelsoorten.

Dag 12-13 Banff National Park

Autorit Golden – Banff National Park:140 km; ca. 2 uur

Heldere gletsjermeren, grote groene bossen, voortkabbelende riviertjes en besneeuwde bergtoppen. Dat is in het kort de omschrijving voor het Banff National Park in de majestueuze Rocky Mountains van Canada. Door het park loopt de 230 kilometer lange Icefields Parkway richting Jasper National Park, volgens velen één van de mooiste wegen ter wereld. Onderweg kun je op wandelingen vanaf veel parkeerplaatsen en campsites verschillende wilde dieren tegenkomen, zoals elanden, rendieren en beren. Een bekende bezienswaardigheid in Banff is de Valley of the Ten Peaks, de ene piek nog indrukwekkender dan de andere. In deze vallei ligt Moraine Lake, ooit afgebeeld op het biljet van 20 dollar. Rondom dit meer zijn vele prachtige wandelroutes uitgestippeld.

De populairste plek van het park is Lake Louise. Het water van Lake Louise is helderblauw en op de achtergrond omringd door prachtige bergtoppen. In de zomer kun je een bootje huren en een tochtje over het meer maken. In de winter ligt het dicht en kan er dus geschaatst worden. Het meer heeft haar kristalblauwe kleur te danken aan het slib uit de alomtegenwoordige gletsjers. Rondom Lake Louise ligt een aantal mooie wandelroutes. Één van de populairste wandelingen is de Lake Agnes Trail. Hoe hoger je op deze trail komt, hoe mooier de uitzichten over Lake Louise. Er gaat een kabelbaan omhoog naar de top van Sulphur Mountain. Mooi om vanaf die plek uit te kijken over het National Park.

Dag 14-15 Jasper National Park

Autorit Banff National Park – Jasper National Park: 285 km; ca. 3,5 uur

Jasper is één van de mooiste nationale parken van Canada en ligt net als Banff midden in de Rocky Mountains. Het is niet alleen voor natuurliefhebbers een geweldige bestemming, want Jasper staat ook bekend om de vele wilde dieren. Er leven herten, elanden, zwarte en grizzlyberen in het park. Jasper National Park is ook een zogenaamd dark-sky preserve, wat betekent dat lichtvervuiling actief tegen wordt gegaan. Houd je van zeilen of windsurfen? Rij dan naar de Patricia en Pyramid Lakes. Of rust uit bij de Miette Hot Springs, natuurlijke warmwaterbaden, heerlijk na een lange dag wandelen door dit fantastische National Park.
Jasper heeft veel gletsjers, zoals het Columbia Icefield; een grote ijsmassa bestaande uit zes gletsjers (die deels ook in Banff liggen). En heel veel meren. Malingne Lake is zo’n 20 kilometer lang, en daardoor het langste bergmeer in Canada. Vanaf het begin van het meer gaat een boot naar Spirit Island in de zomer. Een klein eilandje en een van de meest gefotografeerde plekken van het park. Je kunt er ook heen kanoën, maar wel onder begeleiding. Rondom Medicine Lake zijn mooie hikes te maken. En het is een goede plek om wildlife te spotten. In dit meer zwemmen namelijk veel vissen en hierdoor is het uiteraard een favoriete plek voor beren.

Dag 16-17 Wells Gray/ Clearwater

Autorit Jasper National Park – Wells Gray/ Clearwater: 315 km; ca.  3,5 uur

Het Wells Gray Provincial Park wordt wel het Waterfall Park genoemd vanwege de vele watervallen en is daarnaast ook bekend om de ruige natuur en de wilde dieren. Doordat de wegen in het park niet allemaal geasfalteerd zijn is het in alle seizoenen relatief rustig. Daarom is het helemaal geen grote verrassing om wolven, elanden, berggeiten, zwarte beren en grizzlyberen tegen te komen. De mooiste watervallen in het park zijn de Spahats Falls, de Dawson Falls en de Helmcken Falls, na soms een stevige hike alle goed bereikbaar. Onderweg zie je een grote verscheidenheid aan planten en vogels.

 

Dag 18-19 Whistler

Autorit Clearwater – Whistler: 425 km; ca. 5,5 uur

Whistler is dé wintersportbestemming van West-Canada op slechts 125 kilometer van Vancouver. Het bobsleeën, skiën en schansspringen tijdens de Olympische Winterspelen van 2010 vonden dan ook niet voor niets hier plaats. In die periode is er een klein toeristisch centrum aangelegd met leuke restaurants, bars, (sport)winkels en fietsverhuurders. Whistler staat bekend om zijn lange skiseizoen, met vaak een uitloop tot eind mei. Mountainbiken en bergbeklimmen worden hier ook veel gedaan.

Dag 20-21 Vlucht naar Amsterdam

Autorit Whistler – Vancouver luchthaven: 120 km; ca. 1,5 uur

Je rijdt naar de luchthaven van Vancouver waar je de huurauto moet inleveren en vanwaar je terug vliegt naar huis.

Kies een hotelcategorie:

ABS
Dag Plaats Vervoer Hotel
1-2 Vlucht naar Vancouver
The Belmont Hotel Holiday Inn & Suites Downtown Opus Hotel
3-4 Harrison Hot Springs
Harrison Hot Springs Resort Harrison Hot Springs Resort Harrison Hot Springs Resort
5-6 Vernon/ Okanagan Valley
Riviera Village Green Prestige Hotel Vernon Sparkling Hill
7-8 Nelson/ West Kootenays
Prestige Inn Prestige Lakeside Hotel Prestige Lakeside Hotel
9-10 Revelstoke
Three Valley Lake Chateau Coast Hillcrest Hotel Glacier House Hotel
11 Golden/ Yoho National Park
Glacier Mountaineer Lodge Prestige Inn Golden Emerald Lake Lodge
12-13 Banff National Park
Banff Inn Elk + Avenue Fairmont Banff Springs
14-15 Jasper National Park
Whistler Inn Pyramid Lake Resort Fairmont Jasper Park Lodge
16-17 Wells Gray/ Clearwater
Clearwater Lodge Alpine Meadows Resort Alpine Meadows Resort
18-19 Whistler
Blackcomb Lodge Avaa Whistler Nita Lake Lodge
20-21 Vlucht naar Amsterdam
Periode Hotelcat. A Hotelcat. B Hotelcat. S
Laagseizoen v.a. € 2449,- v.a. € 3175,- v.a. € 3975,-
Tussenseizoen (mei, juni & september) v.a. € 2649,- v.a. € 3399,- v.a. € 4375,-
Hoogseizoen (juli & augustus) v.a. € 3049,- v.a. € 3825,- v.a. € 5375,-

Wij maken altijd een persoonlijke offerte op maat. De reissom per persoon kan variëren door de beschikbaarheid van de vluchten, de vertrekdatum en de kamerindeling.
Bovenstaande prijzen zijn vanafprijzen per persoon op basis van een reis voor twee personen.

Inclusief

  • Vluchten Amsterdam – Vancouver// Calgary – Amsterdam met Air Canada inclusief 1 stuk ruimbagage per persoon
  • Luchthavenbelastingen en –toeslagen.
  • Transfer bij aankomst in Vancouver van de luchthaven naar je hotel
  • Alle hotelovernachtingen op basis van logies in een 2-pers. kamer
  • 18 dagen autohuur, Ford Escape SUV of vergelijkbaar. Ophalen huurauto dag 3 bij het stadskantoor in Vancouver. Inleveren dag 20 op de luchthaven van Vancouver voorafgaand aan de vlucht. Inclusief ongelimiteerde kilometers, verzekeringen en belastingen. Het eigen risico is verzekerd middels een afkoop eigen risicoverzekering.

Exclusief

  • Ontbijt & overige maaltijden
  • Excursies en entreegelden
  • Eventuele reis- en/of annuleringsverzekering
  • Electronic Travel Authorization (ETA) elektronische reistoestemming voor Canada ca. $7 CAD (ETA is verplicht!)
  • GreenSeat CO2-compensatie: € 12,95
  • Reserverings- en ticketingkosten: € 30,00 per persoon
  • Bijdrage SGR: €5,00 per persoon
  • Bijdrage calamiteitenfonds: € 2,50 per boeking (max. 9 personen)

Offerte aanvragen

Via onderstaand formulier kun je een reisvoorstel voor deze voorbeeldreis aanvragen. Je krijgt een reisvoorstel op maat per e-mail toegestuurd.

Bestemming(en)

Reisvoorkeur

*) Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn dienen deze velden te worden ingevuld.

Contactgegevens

*) Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, dienen deze velden te worden ingevuld.

Plaats toevoegen

Hartelijk dank voor uw interesse in Vámonos Travels.

Binnen 3 tot 5 werkdagen ontvangt u van ons een uitgebreid reisvoorstel. Als wij nog vragen hebben over uw aanvraag, zullen we eerder telefonisch of per email contact opnemen.